Rangliste for Dressur - Hest 2022

 

Anette Danmgaard - Egedahl's Taylor 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
04.12.22 LD2 3. plads 8 D 8
Total           8

 

Mona Mortensen - Sharon 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
02.10.22 LC1 3. plads 8 D 8
Total           8

 

Kamille Laura Tjørnebjerg Hansen - Godiva 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
04.12.22 LD1 2. plads 10 D 10
LFH 
 
15.10.22 LD1 2. plads  10 D 10
LFH
 
15.10.22 LD2 4. plads  6 D 6
SUHR
 
02.10.22 LD1 2. plads 10 D 10
SUHR
 
01.10.22 LD1 1. plads 12 D 12
SUHR
 
01.10.22 LD2 2. plads 10 D 10
Total           58

 

Caroline Påsch Høj - Kildebos Reggae 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
02.10.22 LA1 2. plads 10 D 10
Total           10

 

Katrine Stilund Jeppesen - Zoya W

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
08.07.22 LA1 3. plads 8 D 8
Total           8

 

Cecilie Scheel Rasmussen - Østergaard's Lavinia 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
02.10.22 LD2 1. plads 12 D 12
SUHR
 
08.07.22 LD1 1. plads 12 D 12
SUHR
 
08.07.22 LD2 2. plads 10 D 10
Total           34

 

Olivia Bille Jensen - Pegasus Firfod 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR 
 
04.12.22 LC3 1. plads  12 E 12
SUHR
 
02.10.22 LC3 1. plads 12 D 12
SUHR
 
01.10.22 LC3 1. plads 12 D 12
SUHR
 
08.07.22 LC1 1. plads 12 D 12
SUHR
 
01.05.22 LD2 1. plads 12 D 12
Total           60

 

Mie Wael - Valløs Don Dimingo

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
26.05.22 LA2 2.plads 10 C+2 12
SUHR
 
26.05.22 LA1 1. plads  12 C+2 14
NFRK
 
14.4.22 LA1 2. plads 10 D 10
Total           36

 

Laura Emilia Barding - Laetus Zcatman

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
02.10.22 LA2 1. plads 12 D 12
SUHR
 
01.10.22 LA2 1. plads 12 D 12
SUHR
 
01.05.22 LA2 1. plads 12 D 12
SUHR
 
30.04.22 LA2 1.  plads 12 C + 2 14
Total           50

 

Ida Tach - Santana M 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
26.05.22 MB1 2.  plads 10 C + 2 12
Total           12

 

Karla Marillo Skov - Barbylon D

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
RSR4
 
27.08.22 MB1 3. plads  8 B+4 12
HERNING
 
07.08.22 CDIJ 2. plads 10 A+6 16
HERNING
 
05.08.22 CDIJ 3. plads 8 A+6 14
FLYINGE
 
30.06.22 TCJ09 2. plads  10 A+6 16
FLYINGE
 
29.06.22 ICJ09 4. plads  6 A+6 12
KOR
 
11.06.22 ICJ09 9. plads  4 B+4 8
KOR
 
10.06.22 MB2 5. plads  4 B+4 8
SUHR
 
26.05.22 MB2 1. plads 12 C + 2 14
Total           100

 

Jannie Petersen - Carrington

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
04.12.22 LA4 2. plads  10 E 10
NFRK
 
13.11.22 LA4 1. plads 12 D 12
NFRK
 
14.04.22 LA4 1. plads 12 D 12
NFRK
Link
20.03.22 LA4 1. plads 12 D 12
SUHR
Link
17.02.22 LA2 1. plads 12 C + 2 14
Total           60

Anette Damgaard - Godiva

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
SUHR
 
08.07.22 MB1 1. plads 12 D 12
LFH
 
12.06.22 MB1 1. plads  12 D 12
LFH
 
12.06.22 MB0 2. plads  10 D 10
SGR
Link
07.05.22 MB0 1. plads 12 D 12
SUHR
Link
01.05.22 MB 1. plads 12 D 12
Total           58