Rangliste for spring - Pony & Hest 2024

 

Rosasofie Nielsen - Ardnasella Nina 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
Riders Cup
 
20.01.24 MA1* 5. plads 4 B+4 8
Riders Cup
 
19.01.24 MA1* 5. plads 4 B+4 8
Total           16

 

Mona Mortensen - Sharon 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
LFHR
 
21.01.24 B0   4 D 4
Total           4

 

Jannie Petersen - Carrington 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
NFRK
 
27.01.24 B0   4 D 4
LFHR
 
21.01.24 B7 1. plads 12 D 12
Total           16

 

Emma Holse - Ivo 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
NFRK
 
27.01.24 B0   4 D 4
LFHR
 
21.01.24 B4 1. plads  12 D 12
Total           16

 

 

Rangliste for spring - Pony & Hest 2023

 

Thea Andersen - Gribsvad Uve 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
LFH
 
14.10.23 B0   4 D 4
Total           4

 

Emilie Nielsen - Calandias Firefly 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
LFH
 
14.10.23 B0   4 D 4
Total           4

 

Clara Løwert Thomsen - Klinkhøjs Epona (Wild One) 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
NSPR
 
01.07.23 LB1* 1. plads 12 C+2 14
Total           14

 

Clara Løwert Thomsen - Zafira

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
NSPR
 
01.07.23 LA2** 1. plads 12 C+2 14
Total           14

 

Jannie Petersen - Carrington 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
LFH
 
14.10.23 B4 2. plads 10 D 10
LFH
 
19.08.23 B7 1. plads  12 D 12
NSPR
 
23.04.23 B4 3, plads 8 D 8
NFRK
 
07.04.23 B0   4 D 4
NFRK
 
07.04.23 B7 1. plads 12 D 12
Total           46

 

Ester Sofie Dolmer - Hikina Field 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
BAL
 
27.08.23 LA1* 2. plads 10 C+2 12
GLK
 
21.05.23 LB2** 5. plads  4 C+2 6
SPR
 
23.04.23 LB2** 10. plads 4 C+2 6
SPR
 
03.04.23 B0   4 C+2 6
Total           30

 

Mona Mortensen - Sharon 

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
LFH
 
22.01.23 B0   4 D 4
Total           4

 

Rosasofie Nielsen - Ardnasella Nina

Stævne Dato Klasse Placering Point Niveau Total
Hillerød
 
28.12.23 MB1* 2. plads 10 C+2 12
Hillerød
 
28.12.23 LA2** 2. plads 10 C+2 12
Hillerød
 
27.12.23 MB1* 3. plads 8 C+2 10
Hillerød
 
27.12.23 B0   4 C+2 6
Baltic Cup
 
03.12.23 Sponser Cup 5. plads  4 B+4 8
Baltic Cup
 
02.12.23 Small tour 4. plads 6 B+4 10
Baltic Cup
 
01.12.23 Small tour 3. plads 8 B+4 12
RIC
 
11.11.23 MB1* 1. plads 12 B+4 16
RIC
 
22.07.23 LA2** 6. plads 4 C+2 8
RIC
 
22.07.23 MB1* 3. plads 8 C+2 10
Bækgaarden
 
30.06.23 MB1* 3. plads  8 C+2 10
Bækgaarden
 
29.06.23 MB1* 4. plads  6 C+2 8
NSR
 
25.06.23 MB2** 2. plads 10 C+2 12
SLR
 
28.05.23 B0   4 C+2 6
NFRK
 
07.04.23 MB2** 1. plads 12 C+2 14
NFRK
 
07.04.23 MB1* 1. plads 12 C+2 14
Hillerød
 
05.03.23 MB1* 2. plads 10 C+2 12
Hillerød
 
05.03.23 B0   4 C+2 6
NRFK
 
07.01.23 MB2** 3. plads 8 C+2 10
NFRK
 
07.01.23 MB1* 2. plads 10 C+2 12
Total           208